Sobota 20. 4. 2024

Dávid Kurjak (1.A)

Prihlasovacie meno:
Heslo:
komunikujem so serverom, počkajte, prosím
  • Naši druháci mali v piatok turnaj v hre “Človeče nehnevaj sa!” Precvičili sme si tak okrem matematiky aj svoju trpezlivosť a zvládanie emócií. Medzi štyroch postupujúcich patrili Katka Ružvoňová a Tobiasko Dobierka z 2.B, Samko Bencúr a Dávidko Dulla z 2.A. Víťazom sa nakoniec stal Dávidko. Gratulujeme.

• Naši ôsmaci sa 11. 04. 2024 zúčastnili praktickej maturity Súkromnej školy EDUCO, ktorá našim žiakom počas
    ich dôležitej skúšky predstavila aj študijné programy školy. Naše deti si tak priamo mohli pozrieť, ako
    prebieha maturita, ochutnať jedlá a nápoje, ktoré im študenti pripravili, a aj sa sami dokonca zahrali
    na barmanov. Drinky sa nevyhli ani hodnoteniu maturitnej komisie. Odmena síce nebola maturitné
    vysvedčenie, ale pochvala a zaujímavé darčeky potešili.
    Veríme, že táto návšteva im pomôže v rozhodnutí vo výbere ich budúcej strednej školy.

• Dňa 9. apríla 2024 sa uskutočnilo v Námestove okresné kolo matematickej súťaže – Pytagoriády, ktorá je organizovaná v šiestich kategóriách podľa jednotlivých ročníkov. V tejto súťaži okrem správnosti vypočítaných 15 príkladov, rozhoduje aj čas. Je preto potrebné čo najviac urýchliť riešenie tým, že z rôznych možných spôsobov výpočtu žiak zvolí ten najefektívnejší, aby správne vyriešil čo najviac príkladov za čo najkratší čas. Podmienkou, aby sa žiak stal úspešný riešiteľ, bolo vypočítať 10 príkladov.

V tomto fotoalbume za nenachádzajú žiadne galérie